Macmillan logo
Macmillan Readers Macmillan Reader Macmillan Reader Macmillan Reader Macmillan Reader

Toto můžete mít na svém webu zdarma. Jak?

FacebookNajděte si nás
na Facebooku

Kde koupit

Macmillan Readers nakoupíte nebo objednáte ve všech knihkupectvích.

Knihkupectví s rozšířenou nabídkou jsou označena v seznamu symbolem obchod s rozšířenou nabídkou Macmillan Readers.

Macmillan logo
Bookmark and Share

Macmillan Readers - anglické knihy

anglické knihy — knihy v angličtině

Macmillan Readers jsou anglické knihy určené studentům angličtiny a upravené pro různé pokročilosti. Nejnižší úroveň Starter mohou číst studenti již po několika měsících studia angličtiny. Stačí jim znát jen asi 300 základních anglických slov.

Nejvyšší pokročilost – Literature Collections – jsou neupravené knihy v anglickém originále doplněné komentáři a slovníčkem.

Co znamená "zjednodušené"?

Texty jsou zjednodušeny nejen vzhledem ke slovní zásobě, ale i rozsahem gramatických jevů, délkou vět i délkou celé knihy. Jednotlivé pokročilosti si můžete prohlédnout kliknutím na barevné odkazy nahoře.

Nahrávka na CD

Většina knih obsahuje vložené CD s nahrávkou textu knihy v angličtině. Některé knihy obsahují také 8 stran doplňkových cvičení.

Autoři a tituly

Nabídka obsahuje adaptace děl známých (nejen anglických) autorů, jako jsou: Charles Dickens, Stephen King, Wilbur Smith nebo Daphne du Maurier.

Nově jsme také zařadili tituly, které znáte z kina: James Bond (Dr. No, Goldfinger a Casino Royale) a již 4 díly Deníku princezny (The Princess Diaries).

Přehled pokročilostí

Přesný přehled gramatických jevů, které se vyskytují v jednotlivých úrovních, si můžete stráhnout ve formátu pdf.

Ke stažení zdarma

Zdarma si můžete stáhnout Author Data Sheets (informace o vybraných autorech). Najdete je na našich anglických stránkách www.macmillanenglish.com/readers

Pro učitele

Pro učitele jsme připravili publikaci s nápady na využití Macmillan Readers v hodinách - Using Graded Readers in the Classroom

Bookmark and Share