Macmillan Online konference 2013
Macmillan logo
infolinka 541 592 335
EnglishSlovensky

Semináře pro angličtináře

aktuální nabídka »

Toto můžete mít na svém webu zdarma. Jak?

Onestopenglish Jobs

Onestopenglish Jobsnajděte si rodilého mluvčího

učebnice angličtiny Straightforward

Mohlo by vás zajímat

Campaign

Aviation English

Aviation English
stránku do záložek / pošli stránku emailem

English for Law Enforcement

Charles Boyle a Ileana Chersan

Angličtna pro policisty, celní správu a bezpečnostní služby.

učebnice angličtiny English for Law Enforcement

English for Law Enforcement je učebnice angličtiny pro úředníky celní správy, pracovníky bezpečnostních agentur, policisty a studenty připravující se na tato povolání.

Je určena pro studenty angličtiny se znalostí anglického jazyka na úrovni A2 dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky (tj. úroveň elementary až pre-intermediate).

Učebnice tematicky zpracovává typické situace, ve kterých se mohou policisté a pracovníci na výše uvedených pozicích vyskytnout (Civil disorder, Drugs and alcohol, Crime scene investigation), takže studenti si osvojí angličtinu, kterou mohou využít při své práci. Obsah lekcí byl schválen odborníky na problematiku policie, celní správy a bezpečnostních služeb z Řecka, Německa , Španělska a Velké Británie. Gramatické jevy jsou probírány systematicky a vedou k postupnému zvyšování úrovně jazyka studentů.

Student’s Book

Každá lekce obsahuje 4 moduly:

CD-ROM

CD-ROM je součástí každé Student’s Book a je vhodný pro samostudium i pro použití ve třídě. CD‑ROM obsahuje:

Teacher’s Book

Teacher’s Book obsahuje kromě klíče i detailní informace o problematice policejní angličtny, určené zejména pro učitele, kteří přicházejí s angličtinou pro policisty, úředníky celní správy a bezpečnostní služby do styku poprvé.

Policejní angličtna pro samouky

Studenti (policisté, úřednící celní správy a pracovníci bezpečnostních služeb), kteří chtějí učebnici používat bez pomoci učitele si mohou stáhnout klíč ke cvičením v učebnici a také audio nahrávky pro procvičení porozumění v angličtině a pro nácvik správné výslovnosti.

Nahrávky k učebnici English for Law Enforcement »

stránku do záložek / pošli stránku emailem