Macmillan Online konference 2013
Macmillan logo
infolinka 541 592 335
EnglishSlovensky

Semináře pro angličtináře

aktuální nabídka »

Toto můžete mít na svém webu zdarma. Jak?

Onestopenglish Jobs

Onestopenglish Jobsnajděte si rodilého mluvčího

učebnice angličtiny Straightforward

Mohlo by vás zajímat

CD-ROM

interaktivní demo

Destination
B1, B2, C1&C2

Macmillan English Grammar in Context

Macmillan English Grammar in Context
stránku do záložek / pošli stránku emailem

Language Practice Series

Michael Vince

Učebnice anglické gramatiky a slovní zásoby

Language Practice for First Language Practice for Advanced
Elementary  language practice Intermediate  language practice IELTS Language Practice

 

Řada Language Practice Series obsahuje celkem pět dílů, z nichž dva jsou k dispozici v novém vydání ke zkouškám Cambridge English: First (FCE) a Cambridge English: Advanced (CAE), ve kterých dochází ke změnám od roku 2015:

Učebnici lze využít jako:

Součástí učebnic Language Practice for First a Language Practice for Advanced je přístup k dalšímu procvičování na internetu, kde se nacházejí:

MPO

Součástí učebnic Elementary Language Practice a Intermediate Language Practice je CD-ROM s  dalšími cvičeními.

Lekce na procvičování gramatiky

Každý díl Language Practice Series obsahuje lekce anglické gramatiky, které pokrývají gramatické jevy potřebné ke zvládnutí dané úrovně. Po každých čtyřech lekcích následuje opakování (Consolidation).
Lekce gramatiky začínají výkladem anglické gramatiky s příklady použití. Pro vyšší srozumitelnost jsou začleněny obrázky a tabulky, proto se studenti v anglickém vysvětlení snadno zorientují. Po vysvětlení následuje procvičování probrané gramatiky v typech cvičení, které jsou používány u maturit a mezinárodních zkoušek jako PET, Cambridge English: First (FCE), Cambridge English: Advanced (CAE) a IELTS (doplňování, výběr z odpovědí, přiřazování, přepis vět). Na konci každé lekce jsou shrnuty nejdůležitější informace o probrané gramatice spolu s odkazy na další lekce v učebnici, kde se daný jev vyskytuje.

Lekce na procvičení slovní zásoby

Lekce na procvičení slovní zásoby jsou ve druhé části učebnice. Jsou rozděleny dle témat (např. Travel &  holidays, Food, Restaurants & Cooking). Tím umožňují systematickou přípravu ke zkouškám, včetně rozvoje slovní zásoby pro maturitní zkoušku. Typy cvičení zahrnují – výběr z více možností, přiřazování, tvoření slov (word formation), doplňování atd.

Další obsah učebnice

Na konci učebnice jsou zařazeny:

Nové vydání

Ve srovnání s předchozím vydáním byly u nových vydání Language Practice for First a Language Practice for Advanced provedeny tyto změny:

 

Obálky předchozího vydání:

Elementary  language practice Intermediate  language practice First Certificate  language practice Advanced language practiceIELTS

 

stránku do záložek / pošli stránku emailem