e-learning, výuka online, Macmillan Practice Online

Toto můžete mít na svém webu zdarma. Jak?

FacebookNajděte si nás
na Facebooku

Macmillan Practice Online
Bookmark and Share

e-learning
výuka angličtiny online

Macmillan English Campus, Macmillan Practice Online - e-learning pro studium angličtiny na internetu.

Vítejte na stránkách online produktů nakladatelství Macmillan, které vám pomohou zdokonalit se v angličtině při studiu na internetu.

Rádi bychom vám představili e-learning z produkce nakladatelství Macmillan, který je určen pro samouky, jednotlivce a malé skupiny, pro školy i pro velké instituce. E-learning umožňuje zcela přizpůsobit výuku angličtiny vašim potřebám. Špičková interaktivní cvičení procvičují poslech, čtení, gramatiku, slovní zásobu a výslovnost. Postupovat můžete tempem, které vám nejlépe vyhovuje.

Výukové materiály zahrnují všechny pokročilosti od začátečníků až po velmi pokročilé. Jednotlivé kurzy jsou určeny nejen pro studenty všeobecné angličtiny, ale nabízíme také specializované kurzy pro přípravu na mezinárodní zkoušky a kurzy zaměřené na obchodní i odbornou angličtinu. Všechny produkty byly připraveny předními odborníky v oblasti výuky angličtiny a cvičení byla napsána známými autory učebnic.

Macmillan Practice Online

Tento produkt je vhodný zejména pro jednotlivce, malé skupiny a malé jazykové školy. Macmillan Practice Online nabízí obecné kurzy angličtiny, specializované kurzy pro přípravu na zkoušky a kurzy vytvořené jako doplněk učebnic Macmillan.
Více informací o Macmillan Practice Online»

Macmillan English Campus Standard Edition

Tento produkt je vhodným řešením pro školy, kde počet studentů se pohybuje v řádu stovek. Umožňuje přístup ke kompletní databázi výukových materiálů. Studenti mohou použít některý z předem připravených kurzů, avšak učitel má možnost sestavit i kurzy nové, přesně odpovídající potřebám studentů. Dosažené výsledky a průběžný postup práce může učitel snadno sledovat.

informace

Macmillan English Campus používá například:

  • AKCENT International House Prague, Bítovská 3, Praha 4

Více informací o Macmillan English Campus Standard Edition»

Macmillan English Campus Customized Edition

Tento produkt je určen pro velké instituce a firmy, kde počet studentů se pohybuje v řádu tisíců. Customized Edition je plně přizpůsobena potřebám konkrétní instituce jak po obsahové, tak po vzhledové stránce. Kromě materiálů obsažených ve Standard Edition připravíme nová cvičení a případně i nové kurzy přesně odpovídající potřebám vaší instituce. Učitel má možnost detailně sledovat dosažené výsledky a pokrok jednotlivých studentů.
Více informací o Macmillan English Campus Customized Edition»

Bookmark and Share