Macmillan Online konference 2013
Macmillan logo
infolinka 541 592 335
EnglishSlovensky

Semináře pro angličtináře

aktuální nabídka »

Toto můžete mít na svém webu zdarma. Jak?

Onestopenglish Jobs

Onestopenglish Jobsnajděte si rodilého mluvčího

učebnice angličtiny Straightforward

Mohlo by vás zajímat

Informace o zkouškách
City & Guilds

City & Guilds

Informace o zkouškách UCLES poskytne

Britská rada
stránku do záložek / pošli stránku emailem

Mezinárodní zkoušky z angličtiny

Učebnice a testy pro přípravu na cambridgeské zkoušky z angličtiny KET, PET, FCE, CAE, CPE, BEC a zkoušky City & Guilds TOEFL a STANAG.

KET
Key English Test

Zkouška z angličtiny KET je určena začátečníkům. Zkoušku lze složit po cca. 180-200 hodinách výuky.
učebnice a testy KET »

PET
Preliminary English Test

Testuje komunikativní jazykovou způsobilost asi na úrovni dvou třetin úrovně zkoušku FCE. K dosažení této úrovně je potřeba okolo 380 hodin studia. učebnice a testy PET »

First (FCE)
First Certificate in English (první certifikát)

Tato zkouška z angličtiny je na úrovni "upper-intermediate". FCE je uznávaná v obchodní sféře a průmyslu. Zkouška se obvykle podstupuje po 500 až 600 hodinách výuky. učebnice a testy First (FCE) »

CAE
Certificate in Advanced English

Složení této zkoušky z angličtiny potvrzuje plnohodnotnou znalost jazyka ve většině situací - při práci i při studiu. Zkoušku uznávají britské univerzity pro studium. učebnice a testy CAE »

CPE
Certificate of Proficiency in English

Nejnáročnější jazyková zkouška z obecné angličtiny. Uznávají ji instituce v mnoha zemích. CPE uznávají také mnozí zaměstnavatelé. učebnice a testy CPE »

BEC
Business English Certificate

Zkoušky Business English Certificates (BEC) testují angličtinu v obchodní sféře, ve službách a administrativě. Kandidáti nepotřebují odborné znalosti, protože se hodnotí především schopnost komunikovat v obchodním kontextu. Zkoušky BEC využívají mezinárodních společnosti pro rozvoj svých zaměstnanců. přípravné materiály »

IELTS
International English Language Testing System

IELTS uznává většina univerzit ve Spojeném království, Austrálii, Novém Zélandu, Kanadě a v USA. IELTS vyhodnocuje vaši schopnosti studovat či jinak se vzdělávat v angličtině. učebnice a testy IELTS »

TOEFL
Test of English as a Foreign English

TOEFL (Test of English as a Foreign Language) je mezinárodně uznávaná zkouška, jejímž úkolem je měřit znalosti angličtiny u zájemců o studium v angličtině. přípravné materiály »

City & Guilds Qualifications

Zkoušky z angličtiny City & Guilds jsou určené středoškolským studentům, kteří chtějí studovat na českých i zahraničních vysokých školách, vysokoškolákům i žákům vyšších ročníků ZŠ. Jsou vhodné pro každého, kdo chce či potřebuje prokázat znalost angličtiny (např. státní správa) a získat lepší pracovní příležitosti u českých i zahraničních firem. přípravné materiály »

 

stránku do záložek / pošli stránku emailem