Macmillan Online konference 2013
Macmillan logo
infolinka 541 592 335
EnglishSlovensky

Semináře pro angličtináře

aktuální nabídka »

Toto můžete mít na svém webu zdarma. Jak?

Onestopenglish Jobs

Onestopenglish Jobsnajděte si rodilého mluvčího

učebnice angličtiny Straightforward

Mohlo by vás zajímat

700 Classroom Activities

700 Classroom Activities

500 Activities for the Primary Classroom

500 Activities for the Primary Classroom
stránku do záložek / pošli stránku emailem

www.onestopenglish.com

Kopírovatelné pracovní listy pro výuku angličtiny.

materiály pro učitele angličtiny

materiály pro výuku anglického jazykaVyberte si ze stovek pracovních listů!
www.onestopenglish.com

Zdarma si můžete stáhnout materiály pro přípravu na zkoušky, výuku angličtiny dětí i dospělých a také materiály pro výuku poslechu, mluvení a dalších dovedností. Stahování materiálů i registrace jsou zdarma. Navštivte www.onestopegnlish.com

Jak hodnotí EL Gazette internetovou stánku onestopenglish.com ?

"Onestopenglish.com is probably the best example from a publisher of an integrated ELT site. Features include hundreds of free lesson plans, including topical news lessons, listening tasks and children's songs that can be downloaded on to MP3 for classroom use."

Co znamená one-stop?

Poznámka: materiály jsou určeny pro práci s učitelem ve třídě, nejsou určeny pro samouky

The Staff Room

materiály pro učitele angličtiny

The Staff Room je rozšíření služeb onestopenglish.com.

Za roční poplatek můžete využívat:

  • Learning Calender - pro snadnou organizaci mateirálů podle dnů a skupin studentů
  • tisíce výukových materiálů ve všech pokročilostech a pro všechny věkové kategorie, které nejsou mimo The Staff Room přístupné
  • přístup k News Lessons každý týden
  • databázi her a flashcards (obrázkových karet) ke stažení
  • speciální nabídky pouze pro členy The Staff Room včetně slev na knihy a vstupní poplatek

Podrobné informace

Kopírovatelné materiály se nabízejí v cenových relacích mnoha set korun. Za tuto částku učitel obdrží obvykle několik destítek pracovních listů.

Nakladatelství Macmillan vám nabízí přes

8 700 pracovních listů


za 120 Kč měsíčně
předplatné se hradí ročně

onestopenglish - pracovní listy angličtina

www.onestopenglish.com je internetová služba pro učitele angličtiny, kde je možné získat bezplatné i zpoplatněné pracovní listy pro výuku angličtiny pro všechny pokročilosti a věkové kategorie od předškolních dětí až po Business English a ESP.

Pracovní listy zdarma

Pokud si myslíte, že předplacenou službu nevyužijete, můžete si stáhnout mnoho pracovních listů, které jsou k dispozici zcela bezplatně. Asi 800 pracovních listů je volně přístupných. Pro přístup k nim je nutné se registrovat. Registrace i stahování pracovních listů jsou zdarma.

Žádná práce navíc

Ze stránky www.onestopenglish.com si stáhnete vše, co je k použití aktivity v hodině třeba – pracovní list pro studenty, pokyny pro učitele, řešení úloh. Pokud to aktivita vyžaduje, jsou připraveny také vizuální podněty – karty, obrázky apod., které stačí jen vytisknout. K poslechovým aktivitám si stáhnete i nahrávku a můžete si vytisknout její přepis.

Jak hledat?

Použijte hledání podle kategorií v horním menu nebo podle klíčového slova, které zadáte do hledacího okna vpravo nahoře. Nalezené výsledky můžete ještě více omezít použitím kategorií v pravém sloupci.

Jak najít aktivity zdarma?

Registrujte se na stránce www.onestopenglish.com a stahujte bez omezení stovky pracovních listů v sekci Community - Lesson Share a také pracovní listy z jiných sekcí, které nejsou označeny žlutým klíčem

Můžete také použít vyhledávání v pravé části stránky. Zobrazí-li se vám pouze placené aktivity se zlatým klíčem výukové materiály zdarma, označte volbu Show free resources first a hledání opakujte.

Jak to funguje?

Materiály na onestopenglish.com jsou rozděleny do 2 kategorií:

materiály pro učitele angličtiny

Předplatné

Předplaťte si službu The Staff Room a vybírejte z databáze více než 8 000 materiálů. Stahujte pracovní listy pro výuku angličtiny bez omezení. Vybírat můžete z materiálů pro děti i dospělé, obecnou i obchodní angličtinu, Academic English, ESP, CLIL, přípravu na zkoušky a další. Více na www.onestopenglish.com

Předplatné služby The Staff Room můžete nyní uhradit i v českých korunách. Obraťte se na svého obvyklého dodavatele výukových materiálů a požadujte:

the Onestopenglish Staff Room (EAN: 9780230751484)

Školám nabízíme také možnost hromadného předplatného pro všechny jejich učitele angličtiny formou Institutional Subscription

 

stránku do záložek / pošli stránku emailem