Macmillan Online konference 2013
Macmillan logo
infolinka 541 592 335
EnglishSlovensky

Semináře pro angličtináře

aktuální nabídka »

Toto můžete mít na svém webu zdarma. Jak?

Onestopenglish Jobs

Onestopenglish Jobsnajděte si rodilého mluvčího

učebnice angličtiny Straightforward

Mohlo by vás zajímat

Macmillan na

Teaching tips

ose
stránku do záložek / pošli stránku emailem

Macmillan Interactive Webinars

 

webinarswebinars

Semináře pro učitele angličtiny, kterých se můžete zúčastnit na všech místech České republiky.

Nakladatelství Macmillan Education pro vás připravilo sérii interaktivních webinářů (internetových seminářů) pro učitele angličtiny.

Co je webinář?

Webinář je seminář, který sledujete na internetu. V seminární místnosti nakladatelství Macmillan v Oxfordu hovoří lektor a vy jej sledujete na obrazovce svého počítače. V pravé části obrazovky pak vidíte jeho prezentaci. Do semináře se můžete i aktivně zapojit.

Macmillan webinar

Program a registrace

Přehled plánovaných webinářů pro učitele angličtiny s popisem náplně a najdete na seznamu seminářů. Na stejné stránce se můžete i registrovat. Webináře, které se již konaly, jsou vám k dispozici v archivu.

Poplatek

zdarma

Účast

V den webináře (ne však dříve než 15 minut před jeho začátkem) si nejdříve najděte email, kterým vám byla potvrzena registrace. V něm klikněte na poskytnutý link a pokračujte podle pokynů na obrazovce.

Časové pásmo

Mějte na paměti, že časy seminářů jsou uváděny v britském čase:

Technické požadavky

Váš počítač musí být připojen k internetu a vybaven reproduktory nebo sluchátky. Přenášeno bude i video, proto je nutné kvalitní připojení. Pokud můžete sledovat videa na YouTube, měla by být rychlost připojení dostatečná.

Abyste se vyhnuli technickým problémům před začátkem akce, doporučujeme navštívit tento odkaz pro ověření, že váš počítač splňuje technické požadavky. V kroku 2 (Step 2) také klikněte na odkaz Configuration room. Vyzve-li vás prohlížeč ke stažení Elluminate Live!, toto stažení povolte. Po stažení by zkušební seminární místnost měla vypadat takto:

online konference - configuration room

Proveďte kontrolu nastavení zvuku podle pokynů na obrazovce.

 

stránku do záložek / pošli stránku emailem